Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
chcialbym kupic xm ale sie boje:)
Autor Wiadomość
grzegorz-xm

Mój samochód: xm
Poj. silnika (cm3): 2500
Paliwo: diesel
Wersja:: nie wiem
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 25
Skąd: Radom
Wysłany: 9 Marzec 2010, 19:41   

moze i ja sie kiedys zalapie :-D narazie planuje wyjazd po skladaka w czwartek. zapewnia mnie gosc ze nie pozaluje przyjazdu zobaczymy. na cytrynach niby sie zna troszke i podobno nic nie trzeba robic w wozie lac i jezdzic

 
 
Ryszard
Ebro

Mój samochód: citroen XM 2.1Td
Poj. silnika (cm3): 2100
Paliwo: ON
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 52
Skąd: Szczawno Zdrój
Wysłany: 9 Marzec 2010, 20:02   

No to mamy problem.Ale wolę się nie wypowiadać bo posypią się na mnie gromy.A przecież można to było przewidzieć wiele tygodni temu.Dla mnie jest to o tyle ważne,że szykuję swoją cytrynkę do przyszłorocznych startów w F1 i liczę,że koledzy do mnie dołączą :mrgreen:

_________________
Ebro
 
 
donalehandro
Mechanik



Mój samochód: citroen bx
Poj. silnika (cm3): 1900
Paliwo: diesel
Wersja:: hathback
Rok prod.:: 1987
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 780
Skąd: zabkowice slaskie
Wysłany: 9 Marzec 2010, 20:19   

dobra spale tv i nie bedzie f1

_________________
chwalcie pana i podawajcie amunicje http://www.kortunal.com/news.php nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
 
 
grzegorz-xm

Mój samochód: xm
Poj. silnika (cm3): 2500
Paliwo: diesel
Wersja:: nie wiem
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 25
Skąd: Radom
Wysłany: 11 Marzec 2010, 21:08   

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11865796

dzis go ogladalem. z blachy ok malowany jedynie jeden tylny blotnikale dosyc perfidnie do poprawy no i kilka wgniotek. srodek zaniedbany myslalem ze sobie doprowadze bo kolor mi sie podoba- czary:). ale mechanicznie nie bylo tam wymieniane nic od wiekow. najppierw probowalem uslyszec cykanie zaworka stalem kilka minut nic potem dopiero jak odszedlem kilka metrow slychaj bylo jakies cykanie ale to raz za razem bez nawet sekundy przerwy nie wiem czy moze cykanie zejsc do takiego poziomu juz. podnioslem na max podnosil sie w miare szybko nawet tylko sie chwile zastanawial zanim zaczal nie wiem czy normalne. na silownikach oslony byly wyciekow niw bylo widac zadnych ale poduszki z wierzchu juz podrdzeiale. jakiekolwiek ruszenie kierownicy konczylo sie grzechotaniem od strony paska czyli zdaje sie napinacza z tego co tu wyczytalem. ogolnie widac po kazdym elemencie ze nie ruszane nic od dawna gosc jezdzi krotko wymienil tylko olej no i klocki hamulcowe bo pewnie musial a i tak zrobil to za pozno tarcze do wyrzucenia. opony 2 zimowe z przodu rozwalaja mnie tacy ludzie. wkurzyl mnie tym stanem idealnym co tak zapewnial teraz zaluje bo sie wkurzylem i nie przejechalem sie nawet. a i z elektryki nie dziala szyba jedna i lusterka obydwa wyswietlacz to tylko pojedyncze piksele. nie moglem namierzyc kontrolki od zawieszenia myslalem ze powinna byc tam?

 
 
mhm
hydrocholik :)


Mój samochód: Renault Laguna
Poj. silnika (cm3): 1800
Paliwo: benzyniak
Wersja:: break
Rok prod.:: 1996
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 294
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12 Marzec 2010, 07:26   

grzegorz-xm napisał/a:
slychaj bylo jakies cykanie ale to raz za razem bez nawet sekundy przerwy nie wiem czy moze cykanie zejsc do takiego poziomu juz


Może, niestety. Na dzien dobry - kule do wymiany (na 100% konżektorowa), wymiana LHMu i dokladne czyszczenie ukladu hydro, na 90% do wymiany dystrybutor hamulcowy.

Ja bym na Twoim miejscu jeszcze raz podjechał, przejechał się tym autem i jeśli jeszcze coś znajdziesz to targował się mocno. Za 5-4,5tys bym zaryzykował zakup. Jak na razie z tego co opisałeś to wsadzisz w to auto jakies 2-2,5tys na dzien dobry i bedzie fajna fura :)

Ładny na tych fotkach :)

_________________
"MHM"
 
 
grzegorz-xm

Mój samochód: xm
Poj. silnika (cm3): 2500
Paliwo: diesel
Wersja:: nie wiem
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 25
Skąd: Radom
Wysłany: 12 Marzec 2010, 08:03   

no wlasnie koszty beda jeszcze wieksze bo do wymiany jest rozrzad sprzeglo tez wysoko bierze przebieg 330 wiec trzeba sie juz szykowac na sprzeglo. mozecie przyblizyc koszt wymiany wszystkich kul i dystrybutora hamulcowego no i tego napinacza. to by wymagalo wymiany juz w najblizszym czasie, sprzeglo nie szalejac by moglo pociagnac jeszcze troche a rozrzad to w sumie jak w kazdym nowo nabytym patrzylem na allegro to czesci 500zl.

 
 
wuwuzela
[Usunięty]

Wysłany: 12 Marzec 2010, 10:26   

NO i policzcie jeszcze poduszki bo jeśli będziesz n takich pordzewiałych jeździł to raczej kiedyś zrobi ci się nieciekawie podczas jazdy :D Ja tam jestem zdania że te auto jest ładne z wyglądu ale tylko z wyglądu i nic po za tym:D

 
 
grzegorz-xm

Mój samochód: xm
Poj. silnika (cm3): 2500
Paliwo: diesel
Wersja:: nie wiem
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 25
Skąd: Radom
Wysłany: 12 Marzec 2010, 10:39   

z wygladu to tez tylko na fotkach gosc nie ma pojecia o samochodach nic albo szuka jakiegos laika zupelnie maska i dach sa wyblakniete na fotkach i z odleglosci prezentuje si ladnie ale swieci sie daltego ze jest spsikane plakiem wszystko:)

 
 
Ryszard
Ebro

Mój samochód: citroen XM 2.1Td
Poj. silnika (cm3): 2100
Paliwo: ON
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 52
Skąd: Szczawno Zdrój
Wysłany: 12 Marzec 2010, 11:02   

Nie bierz się za to autko.Jeszcze trochę cierpliwości.To raczej popłaca.Z tego co opisujesz wynika,że ten samochód ma dosyć i był eksploatowany przez totalnego ignoranta.Nie pakuj się w to bo znienawidzisz "Bogu winne" Citroeny.Doświadczony użytkownik pewnie dałby sobie z nim radę ale dla Ciebie to byłoby zdecydowanie kiepskie rozwiązanie.
Poza tym jak liczę sobie koszt łączny,który poniesiesz wynika,że za cenę 7-8 tys.naprawdę możesz trafić coś z czego będziesz zadowolony bez zbędnego grzebania. :-)

pozdrawiam i jak coś znajdę dam znać natychmiast

[ Dodano: 2010-03-12, 11:05 ]
P.S.

Przyznaję,że na zdjęciach autko wygląda bardzo dobrze.Moja ocena sytuacji wynika wyłącznie z treści Twojej relacji.

[ Dodano: 2010-03-12, 11:42 ]
Może koledzy znają ten samochód i doradzą.Jest w końcu z naszych okolic:

http://www.autogielda.pl/...e,II0C99T7.html

_________________
Ebro
 
 
wuwuzela
[Usunięty]

Wysłany: 12 Marzec 2010, 16:08   

No ten ryszardzie jest ze zdjęc ciekawy i dośc zadbany a jak w rzeczywistości sie prezentuje i jaki jest jego stan to osobiście nie wiem ale gdybym miał kupić xma to pewnie bym go oblookał :)

 
 
Ryszard
Ebro

Mój samochód: citroen XM 2.1Td
Poj. silnika (cm3): 2100
Paliwo: ON
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 52
Skąd: Szczawno Zdrój
Wysłany: 12 Marzec 2010, 17:00   

Dzięki za uznanie.Ja też bym go "oblookał" a nawet pewnie kupił gdyby nie ta cholerna kasa :lol: .Zobaczymy co na to główny zainteresowany.My mu doradzamy a on wciąż jakiś zagubiony.Coś mi się wydaje,że dobrze na tym wyjdzie,bo w końcu któryś z nas trafi na maszynkę idealną dla Grzesia. :-)

_________________
Ebro
 
 
wuwuzela
[Usunięty]

Wysłany: 12 Marzec 2010, 23:22   

No dokładnie Ale ten jest dośc zadbany i wygląda na przyzwoity tylko kwestia jaki jest jego stan faktyczny :)

 
 
grzegorz-xm

Mój samochód: xm
Poj. silnika (cm3): 2500
Paliwo: diesel
Wersja:: nie wiem
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 25
Skąd: Radom
Wysłany: 12 Marzec 2010, 23:33   

ryszard z twojego linka nie podoba mi sie tylko ze ma skore no i spojler 2 w 1:)
narazie jeszcze chwilke poczekam po tej niespodziance spod lodzi jak bym sprzedal swoj dotychcasowy samochod mialbym wiecej kasy na jakies ruchy mozna by wtedy patrzec rowniez na te najdrozsze:)

[ Dodano: 2010-03-12, 23:41 ]
pytanie przy okazji:) co sie kreci po drogiej stronie silnika, przeciwnej rozrzadu. na gorze samej jakies spore kolo

 
 
Ryszard
Ebro

Mój samochód: citroen XM 2.1Td
Poj. silnika (cm3): 2100
Paliwo: ON
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 52
Skąd: Szczawno Zdrój
Wysłany: 12 Marzec 2010, 23:59   

OK.Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł :lol: .A swoją drogą myślałem,że szukasz czegoś na maksymalnym wypasie-stąd ta propozycja.Kilka wozów z tapicerką welurową pominąłem,bo myślałem,że nie będziesz zainteresowany.Coś mi się musiało pokręcić.Co jakiś czas (może zaraz) coś Ci podeślę.Wybieraj spokojnie i z rozwagą.To w końcu Twoje pieniądze a na naszą pomoc zawsze możesz liczyć-oczywiście o ile to będzie możliwe.
Bardzo rozsądnie do tematu podchodzi również "Citronauta".Przyglądam się jego uwagom i podobnie jak pozostali koledzy ma trafne i mądre spostrzeżenia.Ja mogę Ci dawać rady tylko natury ogólnej.Moja wiedza choć jest niezła,to jednak nie umywa się do nich.
Tymczasem powodzenia :-)

[ Dodano: 2010-03-13, 00:04 ]
grzegorz-xm napisał/a:
pytanie przy okazji:) co sie kreci po drogiej stronie silnika, przeciwnej rozrzadu. na gorze samej jakies spore kolo


Przykro mi,nie kojarzę.Jeżdżę 2.1 Td i ni :lol: e przypominam sobie czegoś takiego.Chyba,ze mam sklerozę (co jest dalece nie wykluczone!)

_________________
Ebro
 
 
grzegorz-xm

Mój samochód: xm
Poj. silnika (cm3): 2500
Paliwo: diesel
Wersja:: nie wiem
Rok prod.:: 1995
Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 25
Skąd: Radom
Wysłany: 13 Marzec 2010, 18:58   

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11547219

tu jest mniej wiecej to co chcialem za cene niska:) gril potluczony a i tak od xmI pewnie nieciekawie bedzie z bliska ktos cos slyszal chyba ktos cos wie.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA