Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki mechanik od hydro w Twojej okolicy jest najlepszy?!
Autor Wiadomość
Nicpoń
inglisz ticzer


Mój samochód: Peugeot 406
Poj. silnika (cm3): 1998
Paliwo: Benzyna
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 1996
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 378
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 3 Kwiecień 2009, 22:51   

Tyz prowda, hej!!! Lipka rządzi, on wie że Citroena nie naprawi się młotkiem i przecinakiem :-D

 
 
wuwuzela
[Usunięty]

Wysłany: 3 Kwiecień 2009, 23:40   

NO nie wiem nie wiem bo nie znam gościa i nigdy tam nie gościłem ale znam takiego co "spojrzy i wie o co kaman" No ale nie musicie mi przecież wierzyć :)

 
 
wuwuzela
[Usunięty]

Wysłany: 4 Kwiecień 2009, 00:16   

N tak jak powiedziałem można by porównac wtedy jeśli robili by tą samą usterke w tym samym aucie w tym samym czasie ale to jest niemożliwe ;D Powiedzmy że oboje są gut ;)

 
 
wuwuzela
[Usunięty]

Wysłany: 4 Kwiecień 2009, 00:21   

ooooo i taką puentą bym to zakończył :)

 
 
mhm
hydrocholik :)


Mój samochód: Renault Laguna
Poj. silnika (cm3): 1800
Paliwo: benzyniak
Wersja:: break
Rok prod.:: 1996
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 294
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11 Maj 2009, 17:10   

rammstein napisał/a:
nie zlot ale to we wrocku wedłóg mnie najlepszy fachowiec od naszych hydro i nie widzę innego w promieniu wielu kilosów :lol:


Hmm... pozwole sobie się nie zgodzić. Widać znasz mało fachowców od hydro, ale akurat od Lipki to ja się wole trzymać z daleka. Widziałem raz jak koledze "naprawił" BXa po wycieku LHMu. Dziękuje za taką fachowość. Moim zdaniem (i nie tylko) najlepszym fachmanem od hydro we Wrocławiu i okolicy jest warsztat VIZARD na ul. Pawiej. Robi fachowo i w rozsądnych cenach. Co prawda trudno sie dopchać, bo trzeba sie umawiać na tydzień, dwa do przodu, ale warto czekać. Kilka razy musiał mieć szybko czynne auto i skusiłem sie na naprawy w innych warsztatach, ale ZAWSZE się kończyło na wizycie na Pawiej i poprawkach.

_________________
"MHM"
 
 
Nicpoń
inglisz ticzer


Mój samochód: Peugeot 406
Poj. silnika (cm3): 1998
Paliwo: Benzyna
Wersja:: sedan
Rok prod.:: 1996
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 378
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 12 Maj 2009, 11:32   

Cóż, ile osób tyle opinii, ja np. trzymam się z daleka od magika z Pawiej, nie dość że gość zachowuje się jak pieprzona primadonna z opery to po pierwszej wizycie u niego zacząłem szukać innego warsztatu, no i trafiłem na Lipkę i tam już zostałem. Zanim zaczniesz oceniać to pojedź i sam sprawdź. Nie twierdzę że p. Darowski nie jest dobrym mechanikiem, bo faktycznie jest dobrym 'cytryniarzem' ale przy moim aucie widocznie mu się nie chciało. Powiem jedno: Lipka zawsze naprawi tak jak klient chce, widocznie Twój znajomy chciał tylko 'załatać' bo pewnie przerosły go koszty naprawy. A co do wystawiania opinii, to po prostu jedź i sprawdź, bo jak słyszę 'kolega mówił że kolegi kolega był...' to mnie szlag trafia ;-) Ja do Virago&Wizard już nie pojadę bo nie chce mi się czekać 3 tygodnie na wizytę, a po odebraniu auta zobaczyć w zbiorniku LHM jakąś herbatkę ( mimo wyraźnego polecenia wymiany ). Podsumowując: dla mnie obaj są fachowcami z górnej półki, ale na JHL-u się jeszcze nie przejechałem, a na Virago owszem, i to na samym początku, zaraz po zakupie Xantii. A tak poza tym to myślę że nie warto dyskutować bo każdy ma swoje zdanie :-)

Pozdrawiam, no i witam nowego klubowicza :-D

 
 
Cieplik

Mój samochód: Citroen C5 Tourer
Poj. silnika (cm3): 1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: kombi
Rok prod.:: 2015
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 387
Skąd: Wrocław
Wysłany: 1 Czerwiec 2009, 22:51   

rammstein napisał/a:
to jest gość i kropka nikt mu nie podskoczy!!! :evil: :evil:

Jurek jest konkretny, dowcipny i ... w sumie lubię atmosferę w jego warsztacie. Ceny nie najniższe, ale za to można być cały czas przy aucie i kibicować mechanikowi. Dzięki temu wiemy przynajmniej, że części które miały być wymieniane wymienione zostały rzeczywiście. Metody działania czasem mogą się wydać kontrowersyjne (5 kg młot, przecinak jak miecz króla Artura) ale jeszcze mi niczego nie zepsuli...

 
 
baksowaty
Mechanik
baksowaty



Mój samochód: citroen c-crosser
Poj. silnika (cm3): 2,2
Paliwo: diesel
Wersja:: exlusive
Rok prod.:: 2007
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 149
Skąd: wrocław
Wysłany: 7 Czerwiec 2009, 17:38   

Witam od warsztatu VIZARD także radzę trzymać się z daleka ja osobiśćie staram się robić wszelkie naprawy we własnym zakresie.

_________________
baksowaty
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Pomógł: 102 razy
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5042
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 8 Czerwiec 2009, 07:33   

rammstein napisał/a:
5 kg młot, przecinak jak miecz króla Artura
To są podstawowe narzędzia prawdziwego fachowca :)

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
mhm
hydrocholik :)


Mój samochód: Renault Laguna
Poj. silnika (cm3): 1800
Paliwo: benzyniak
Wersja:: break
Rok prod.:: 1996
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 294
Skąd: Wrocław
Wysłany: 8 Czerwiec 2009, 07:41   

robson napisał/a:
rammstein napisał/a:
5 kg młot, przecinak jak miecz króla Artura
To są podstawowe narzędzia prawdziwego fachowca :)


Taaa...... spod szyldu "kowal - artysta" :)

_________________
"MHM"
 
 
robson


Mój samochód: citroen XM 2,5TD /Xsara 1,4HDI/C4GP 2,0HDI
Poj. silnika (cm3): 2446/1398/1997
Paliwo: olej napędowy
Wersja:: exclusive/std/exclusive
Rok prod.:: 27
SKYPE - login: citroen.org.pl
Pomógł: 102 razy
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 5042
Skąd: Środa Śląska
Wysłany: 8 Czerwiec 2009, 08:24   

Przynajmniej naprawiają a nie wymieniają jak w serwisach. W serwisach to nie są mechanicy tylko wymieniacze - partacze. Wymieniają wszystko do skutku "a może się uda i będzie ok".
No ale dzięki takim serwisantom z serwisu citroena w Wiedniu mam wspaniały samochód za 1/3 wartości :)

_________________
XManiak
Proszę nie pisać do mnie na PW w sprawach technicznych. Od tego jest forum! Chętnie pomogę (jeżeli jestem w stanie), a przy okazji inni z tego będą mogli skorzystać.
 
 
Kajetan

Mój samochód: Citroen Xantia
Poj. silnika (cm3): 1900
Paliwo: Diesel
Wersja:: HB
Rok prod.:: 1994
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 7 Marzec 2010, 17:42   

mhm napisał/a:
rammstein napisał/a:
nie zlot ale to we wrocku wedłóg mnie najlepszy fachowiec od naszych hydro i nie widzę innego w promieniu wielu kilosów :lol:


Hmm... pozwole sobie się nie zgodzić. Widać znasz mało fachowców od hydro, ale akurat od Lipki to ja się wole trzymać z daleka. Widziałem raz jak koledze "naprawił" BXa po wycieku LHMu. Dziękuje za taką fachowość. Moim zdaniem (i nie tylko) najlepszym fachmanem od hydro we Wrocławiu i okolicy jest warsztat VIZARD na ul. Pawiej. Robi fachowo i w rozsądnych cenach. Co prawda trudno sie dopchać, bo trzeba sie umawiać na tydzień, dwa do przodu, ale warto czekać. Kilka razy musiał mieć szybko czynne auto i skusiłem sie na naprawy w innych warsztatach, ale ZAWSZE się kończyło na wizycie na Pawiej i poprawkach.


Byłem u Lipki na wymianie LHM, filtr wyczyścili itp itd zmiana zauważalna na plus była(zima), ale później się z forum dowiedziałem, że powinno się też wypuścić resztki LHM z hamulców tylnich (jeśli nie pokręciłem..) a u mnie to tak poprostu wyssał pompką stary LHM i wlał nowy..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA