Użytkownicy
Grupy
Statystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieraczkj przód c5 2010
Autor Wiadomość
JAKOG

Mój samochód: Citroen c5
Poj. silnika (cm3): 2000
Paliwo: Disel
Wersja:: Kombi
Rok prod.:: 2010
Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 1
Skąd: Zielona Gora
Wysłany: 17 Kwiecień 2024, 10:21   Wycieraczkj przód c5 2010

Witam poszukalem orqz poczytalem ale takiej sytułacji u nikoho nie wyczytałem. Zacznę po kolei, orzestaly mi działać wycieraczki przód, najpierw sprawdzilem wtyczki oczyscilem kanaly zawalone lisćmi, podziałaĺy 2 dni i znowu lipa. Takze na komputer, błąd komunikacji z wycieraczkami, padła informacja z serwisu oba silniczki do wymiany. Kupilem nowe wiem cena masakra, ale stwierdzilrm niech ma cytryniak nalezy mu sie, podlączam nowe a one chodzą cały czas co 5-10 srkund machnięcie. Mechanik komputer brak komunikacjj z silniczkami,, zamówilem bsm (tak radzil mechanik). Pytanie czy jest jakas procedura montowania nowych, silniczkow oraz czy mozecie podrzucic jakis schemat, lub ingotmacje gdzie szukac i co sprawdzac jak jie bedzie hulać, co sprawdzic na kostkach od silniczkow (ktory pin masa plus iyp.), wtyczka czujnika deszczu sprawdzona podlaczona. Jakies pomysly jak sprawdzic czujnik deszczu, manetka sprawna, dostaje ingormacje na pulpicie automatyczne uruchomione/wylaczone. Prosze o jakies podpowiedzi, Sorkj za błedy w pisowni pisane z telefonu

C5
2010
Kombi
2.0 163km

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FMC created by ROBSON from FORUM MIŁOŚNIKÓW CITROENA