Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

C5 - Czujniki parkowania przód

gmpl - 8 Sierpień 2023, 18:56
Temat postu: Czujniki parkowania przód
Witam, mam problem z przednimi czujnikami parkowania. Po wymianie jednego z czujników na prawidłowy, sprawny, chciałem zrobić test Lexią, przestały działać. Znalazłem informację, że Lexia powoduje takie problemy z czujnikami przednimi. Proszę o podpowiedź jak to naprawić, Szukałem info, sprawdzałem w Diagboxie, tam widnieją "nieobecne", nie mam nigdzie opcji, żeby je uruchomić. Ewentualnie mogę gdzieś podjechać okolice Włocławek-Gostynin z tego rejonu jak ktoś wie jak to ugryźć.
gmpl - 9 Sierpień 2023, 19:28

Witam ponownie, temat nie aktualny. Wiedziałem, że jak napiszę tutaj, wezmę głęboki oddech, spojrzę na chłodno, to pójdzie. Otóż nie prawda, że chińczyki nie dają rady. Miałem za wysoką wersję wystarczyło 7.02, nie wiem po co aktualizowałem, chyba, po to żeby mieć :mrgreen: przynajmniej mi nie szło w nowszej. Podpiąłem auto, zgodnie z podpowiedziami z netu wybrałem C6 zamiast C5, nie wiem czemu, ale tak gdzieś też znalazłem, z P407 mi nie szło, też taka opcja była. Więc wybrałem C6, diagboxa, tam wybrałem opcję pomocy parkowania na "obecny" bo nei wiedzieć czemu, przestawiło mi się na "nieobecny" Prawdopodobnie wcześniejsze działanie Lexi i voila. Wszystko działa jak należy. Dziękuję za zainteresowanie tematem :mrgreen: może komuś się przyda, jak będzie szukał.
sasun71 - 9 Sierpień 2023, 21:24

gmpl, Czytane było ...a Uwaga zawsze się przyda gdzie był błąd

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group