Forum Miłośników Citroena
forum miłośników marki citroen XM xantia BX C1 C2 C3 C4 C5 C6 ZX

Dział hydrowozów - Jaki nr uszczelniaczy rozrządu i półosi w manulau w c5 x7

dawidd - 8 Październik 2022, 13:32
Temat postu: Jaki nr uszczelniaczy rozrządu i półosi w manulau w c5 x7
Witam
Potrzebuje nr uszczelniaczy walu i walka rozrządu do silnika 2.0 HDI z 163km z 2012r Citroen c5. Przydał by sie tez nr uszczelniacza półosi prawej w skrzyni manualnej
pozdrawiam

dejnekomirek - 8 Październik 2022, 14:42

Witaj. Zastanawiam sie , po co potrzebne sa Tobie takie dane, gdy wszystkie katalogi maja czesci ulozone dokladnie do modeli. Zamawianie czesci polega na podaniu danych pojazdu, czesto ORGA nr dla Citroena i podaniu dokladnie czego potrzebujemy. Otrzymamy dokladnie taka czesc, jaka potrzebujemy. Mozemy najwyzej wybrac sobie polke jakosci danej czesci, jej producenta.
To juz nie te dawne czasy, gdy musielismy szukac pasujacych zamiennikow, bo oryginalne byly niedostepne. Czesto dobieralo sie po rozmiarach pasujace uszczelniacze, czy lozyska. Dzisiaj peoblemem jest dobre trafienie w typ pojazdu. W Niemczech jest to tzw. Schlussernummer, w Norwegii jest centralny bank danych oparty o numer rejestracyjny. W Citroenie jest to numer nadwozia i ORGA numer i to wystarczy do dokladnej identyfikacji pojazdu.
Moge podac Tobie dokladne wymiary, a i tak bedziesz zamawial po modelu auta, bo tak sa ulozone katalogi czesci.

dawidd - 11 Październik 2022, 11:16

Jeżeli możesz to podaj nr tych uszczelniaczy, chodzi o to żebym przy zakupie dostał to co siedzi w aucie bo do sklepu mam daleko a pomyłki w nim się zdarzają
dawidd - 11 Październik 2022, 16:02

kupiłem i mam nadzieje ze dobre -
walka: elring 153.740
wału: elring 393.990
prawej półosi skrzynia manula6: SASIC 1213243


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group